EGER – WĘGRY – 5 dni

eger

Eger perła baroku- Miasto bogate w zabytki z okresu baroku i czasów tureckich które znane jest z obrony zamku przed Turkami. Słynie również z kompleksu basenów termalnych.

 Położenie; hotel położony, w samym centrum Egeru, 3 minuty na egerski zamek i stare miasto. Całkowicie wyremontowany w 2009r posiada bezpośrednie przejście na kąpielisko termalne.

1 dzień– wyjazd z Bielska B o godz.6.00 przejazd przez Słowację, Węgry. Przyjazd do Egeru , zakwaterowanie w Hotelu Flora *** pok. 2 os x 4 noclegi, czas wolny na basenach termalnych, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień  –  śniadanie, całodzienny pobyt na basenach termalnych. W basenach temperatura wody 28-38 C wody te skutecznie leczą choroby skórne, systemu nerwowego, niedokrwistości, kręgosłupa, przewlekłe stawów, reumatyczne oraz choroby kobiece Zawierają dużą ilość wapnia, magnezu, siarki, wodorowęglanu i radonu. Obiadokolacja, nocleg.

3 dzień - śniadanie, całodzienny pobyt na basenach termalnych – czas wolny a dla chętnych po śniadaniu zwiedzanie Egeru z pilotem ok. 2 godzin, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień  –  śniadanie, całodzienny pobyt na basenach termalnych, obiadokolacja, dla chętnych o godz. 19.00 wyjazd do Doliny Pięknej Pani, spacer po winnicach, impreza w czardzie węgierskiej z kapelą cygańską ( 5 lampek wina, gulasz ) koszt 10 Euro. Powrót do hotelu ok. godz. 22.00, nocleg.

5 dzień – śniadanie, kąpiel w basenach termalnych, godzina 11.00 wykwaterowanie z hotelu.  Na terenie Słowacji w Bańskiej Bystrzycy ok. godz. 15.00 obiad, przyjazd w godzinach wieczornych ok.20.00.

 

Cena ; 940 zł +10 zł składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ( TFG )

Pokój 1 os dopłata 44 Euro

 

Uwaga; Przy zapisie wpłata zaliczki 400 zł pozostała kwota płatna do; 02.11.2018

Uwaga!
W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10 zł/os.
  Składka nie jest przychodem biura.

Cena obejmuje;

  • przejazd autokarem + opłaty
  • 4 noclegi pok.2 os z łazienką w Hotelu Flora *** + opłata klimatyczna za 4 dni www.hunguesthotels.hu/en/hotel/eger/hunguest_hotel_flora
  • 4 śniadania bufet
  • 4 obiadokolacje bufet
  • 1 obiad z napojem na terenie Słowacji
  • ubezpieczenie KL i NNW ( ubezpieczenie obejmuje nagłe zachorowanie przy chorobach przewlekłych należy się dodatkowo ubezpieczyć )
  • opieka pilota
  • nielimitowane korzystanie z hotelowego Wellness: basen, sauna fińska, infared, aroma, parowa oraz jacuzzi,
  • nielimitowane korzystanie z basenów termalnych  zewnętrzne
  • szlafrok na cały pobyt

 

Pokoje; hotel posiada 125 pokoi standardowych z balkonem, 48 pokoi mansardowych, 8 pokoi familijnych wszystkie z łazienkami.

Pokoje wyposażone są w: klimatyzację, TV(TV SAT), telefon, lodówkę, ręczniki i szlafrok.

Do dyspozycji gości; na terenie obiektu bezpłatny Internet, centralny sejf w recepcji, pokój zabaw dla dzieci, lobby bar, Wellnes -centrum odnowy biologicznej: basen, sauna fińska, infra- aroma- kabina parowa, jacuzzi, siłownia.

Wyżywienie; posiłki serwowane w formie bufetu: śniadania 07: 00-10: 00, kolacja 17:30-20:30

Eger perła baroku- miasto położone między malowniczymi Górami Bukowymi i górami Matra, stolica komitatu Heves oddalone o 150 km od Budapesztu. Miasto bogate w zabytki z okresu baroku i czasów tureckich które znane jest z obrony zamku przed Turkami. Słynie również z kompleksu basenów z wodami termalnymi o temperaturze 28-38 °C z zawartością wapnia, magnezu, siarki, wodorowęglanu i radonu. Kąpiel w tych wodach działa leczniczo przy chorobach systemu nerwowego, niedokrwistości, chorobach reumatycznych, kręgosłupa oraz chorobach kobiecych.

Eger to mekka winiarskich smakoszy, miasto i okolice słyną z uprawy winnej latorośli i produkcji wina. Z uprawianych dziś gatunków produkuje się szeroką skalę białych i czerwonych win wytrawnych i półsłodkich, a przede wszystkim słynną Byczą Krew (Egri Bikaver) Aby zanurzyć się w rozkosze degustacji wina, trzeba udać się do Doliny Pięknej Pani (po węgiersku Szepasszony-volgy.) Piwnice w granicach miasta Eger wykuwane są w kilkuset metrowej grubości tufie riolitowej, która wspaniale nadaje się do rzeźbienia. Jej dalszą zaletą jest stała temperatura, wino można przechowywać w temperaturze 10-15 °C o każdej porze roku. W tych piwnicach tworzące się mchy i tzw. szlachetne pleśnie które tworzą swoistą atmosferę, ich przyjemny zapach pomaga w dojrzewaniu wina i kształtowaniu jego aromatu.

 

Dokonaj Zgłoszenia


Elektronicznie Papierowo
(Następna oferta) »


-->
Copyright © 2018 - Biuro Podróży Bakcyl.
Wykonanie: IT-Technology