• Obecnie brak na stanie
Dolina Wachau –Mariazell -Salzburg – Kraina Jezior Alpejskich – Pielgrzymka
search
  • Dolina Wachau –Mariazell -Salzburg – Kraina Jezior Alpejskich – Pielgrzymka

Dolina Wachau –Mariazell -Salzburg – Kraina Jezior Alpejskich – Pielgrzymka

0,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

1 dzień

Bielsko B, wyjazd o godz. 5.30, przejazd do Krems an der Donau, zabytkowe miasto Dolnej Austrii, położone na wschodnim krańcu malowniczej Doliny Wachau, zwiedzanie miasteczka z przewodnikiem, poczęstunek; kiełbaska z musztardą kremską ( 7 Euro ). Klasztor Gottweig opactwo benedyktyńskie, zwiedzanie ( bilet 12 Euro ). Przejazd do Dürnstein,  zabytkowego miasta, położonego nad Dunajem na terenie malowniczej Doliny Wachau. Przejazd do Gasthofu Lechner, obiadokolacja,  nocleg.     

2 dzień

Śniadanie, przejazd do Mariazell, jeden z najsłynniejszych ośrodków kultu maryjnego w Europie Środkowej. Nawiedzenie Sanktuarium, które położone jest w Alpach wschodnich u  podnóża gór Styrii, gdzie  króluje Matka Boża Narodów Słowiańskich, msza św. czas wolny na indywidualną modlitwę. Przejazd do Gmunden, malowniczego miasta w północnej Austrii, położone u stóp Alp nad jeziorem Traunsee, spacer do średniowiecznego zamku Ort na niewielkiej wysepce jeziora Traunsee, Ratusz, czas wolny. Przejazd do Gasthofu Goldene Traube, obiadokolacja, nocleg x 2.

3 dzień

Śniadanie, przejazd do St. Gilgen spacer po rodzinnej miejscowości mamy Mozarta, w której mieszkała także siostra Mozarta Nannerl ze swoim mężem. Rejs statkiem z St. Gilgen do St. Wolfgang ok.45 minut (bilet 10 Euro) Spacer po St. Wolfgang, dawnej miejscowości pielgrzymkowej z pięknym gotyckim kościołem i czteroskrzydłowym ołtarzem Michaela Pachera. Przejazd do miasteczka Hallstatt – od 1997 roku na liście wpisane na Listę UNESCO. Spacer po miasteczku, wstęp do kaplicy czaszek (bilet 1,5 Euro) Przejazd do Wąwozu Lammerklamm – ok. 45 min spacer pięknym alpejskim wąwozem ( bilet 6 Euro). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień

Śniadanie, przejazd do Salzburga jednego z najpiękniejszych miast Austrii, zwiedzanie Starego Miasta m.in.: Katedra Św. Ruprechta, Kościół Św. Piotra, Spacer ulicą Getreidegasse, zwiedzanie średniowiecznej Twierdzy Hohensalzburg, wyjazd kolejką do twierdzy ( bilet 8,10 Euro ) oraz dziedziniec, msza św. czas wolny. Godz. 13.30 wyjazd w drogę powrotną do Polski . Przyjazd do  Bielska B ok. godz. 23.30

                              Cena do ustalenia

                                

Cena obejmuje;

przejazd autokarem + opłata wjazdowa do Salzburga, Hallstatt oraz parkingi

3 noclegi w hotelu ***

3 śniadania bufet

3 obiadokolacje

opieka przewodnika; Dolina Wachau, Kraina Jezior Alpejskich, Salzburg

opieka pilota na całej trasie

opieka duszpasterza

ubezpieczenie KL i NNW

System Tour Guide – słuchawki dla każdego uczestnika

Cena nie zawiera biletów wstępu  ok. 45 Euro.

Opis

Długość pobytu
4-6 dni
Wyżywienie
2 posiłki
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.