• Obecnie brak na stanie
Medjugorie 20 - 28.09.2024 wszystkie miejsca sprzedane
search
  • Medjugorie 20 - 28.09.2024 wszystkie miejsca sprzedane

Medjugorie 20 - 28.09.2024 wszystkie miejsca sprzedane

2 320,00 zł
Brutto

Pielgrzymka do Medjugorie

Ilość
Obecnie brak na stanie

1 dzień - wyjazd o godz. 6.00 przejazd całodzienny przez Słowację, Węgry, Chorwację. Przyjazd do Maria Bistrica, największego i najważniejszego sanktuarium Maryjnego w Chorwacji, Matki Bożej Śnieżnej. To miejsce pielgrzymek Chorwatów już od czterech wieków,  Msza św. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień - śniadanie, przejazd przez Chorwację na terytorium Bośni i Hercegowiny do Medjugorie, miejsca objawień Matki Bożej, zakwaterowanie w hotelu Marconi ****  (3 noclegi), czas wolny, obiadokolacja, Msza św. Hotel położony 450 m od kościoła św. Jakuba.

3 dzień - śniadanie, wejście na Górę objawień Podbrdo i wspólny różaniec.  Przejazd do Tihaljiny, która słynie z przepięknej figury Matki Bożej, Msza św. Powrót do Medjugorie, obiadokolacja, nabożeństwa w Medjugorie, nocleg.

4 dzień - poranne wyjście na Drogę Krzyżową na Górę Kriżevac, powrót do hotelu śniadanie, czas wolny. Przejazd nad wodospady Kravica na rzece Trebiżat ( bilet ok. 10 Euro) możliwość kąpieli. Powrót do hotelu, obiadokolacja, Msza św. i nabożeństwo w Medjugorie, nocleg.

5 dzień - Msza św., śniadanie, przejazd do Mostaru, zwiedzanie miasta z miejscowym przewodnikiem ok. 1 h; Spacer ul. Kujundżiluk -muzułmańska część miasta, most kamienny, czas wolny. Przejazd do Neum ok. godz. 14.00 zakwaterowanie w hotelu **** Grand Neum nad morzem, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień - Msza św., śniadanie, czas wolny a dla chętnych wycieczka fakultatywna.

Rejs gondolami po rzece Neretvie i Jeziorze Kutii. W gospodarstwie agroturystycznym impreza z grajkiem; potrawy regionalne, smażona ryba, smażona jagnięcina, wino i inne „smakołyki”. Powrót do hotelu ok. godz. 16.00 odpoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

Koszt ok. 35Euro/os, grupa min. 40 os

7 dzień –, Msza św., śniadanie,  odpoczynek nad morzem a dla chętnych wycieczka fakultatywna do Dubrownika, zwanego Perłą Adriatyku wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem ok. 2 h; Brama Pile, Wielka Studnia Onofria, główna ulica Stradun, kościół Franciszkanów, Pałac Rektorów, Pałac Sponza, Katedra Wniebowstąpienia Najświętszej Maryi Panny, czas wolny( w czasie wolnym możliwość przejścia murami miejskimi ok. 1 h, bilet wstępu ok. 25 Euro. Powrót do hotelu ok. godz. 16.00 odpoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

Koszt 25 Euro/os, grupa min. 40 os + bilet wstępu

8 dzień - śniadanie, godz. 9.00 wykwaterowanie z hotelu, postój na Makarskiej Riwierze w miejscowości Vepric w chorwackim sanktuarium Matki Bożej z Lourdes, Msza św. Przejazd do Trogiru, który położony jest na wyspie oddzielonej z każdej strony morzem, a połączony jest ze stałym lądem za pomocą kamiennego mostu.  Zwiedzanie z przewodnikiem ok. 1, 5 h, Stare miasto wraz z twierdzą warowną Kamerlengo, Katedra św. Wawrzyńca, czas wolny. Przejazd do hotelu,  obiadokolacja, nocleg.

9 dzień – śniadanie, przejazd przez Chorwację, Węgry, Słowację. Przyjazd w godzinach wieczornych.

Cena wyjazdu: ok. 350 Euro + 750 zł  + 20 zł na TFG i TFP

Uwaga!

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego oraz Turystycznego Funduszu Pomocowego każdy klient zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 20 zł/os.

Składka nie jest przychodem biura.

Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 150 Euro.

 

W cenie pielgrzymki:

- przejazd autokarem + opłaty i parkingi

- 8 noclegów pok. 2, 3 os. (gwarantowane miejsce w pokoju 1 osobowym dodatkowo płatne)

- 8 śniadań – bufet

- 8 obiadokolacji

- opłata klimatyczna za 8 dni

- przewodnik po Mostarze 1h, Trogirze 1, 5h

- zestaw słuchawkowy dla każdego uczestnika -System Tour Guide

- ubezpieczenie KL + NNW (ubezpieczenie obejmuje tylko nagle zachorowanie nie obejmuje chorób przewlekłych). Przypadki chorób przewlekłych radzimy ubezpieczyć dodatkowo.

Cena nie obejmuje;

- wycieczek fakultatywnych

- biletów wstępu

Uwaga! Porady medyczne klient pokrywa we własnym zakresie, pobiera za nie fakturę i po powrocie do kraju ubiega się o zwrot pieniędzy od ubezpieczyciela.

Cena może ulec zmianie w sytuacji drastycznych zmian cen paliwa oraz kursu euro.

 

 

Opis

Długość pobytu
9-12 dni
Wyżywienie
2 posiłki
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.