• Obecnie brak na stanie
Medjugorie 15 -23.09.2023 -Wszystkie miejsca sprzedane
search
  • Medjugorie 15 -23.09.2023 -Wszystkie miejsca sprzedane

Medjugorie 15 -23.09.2023 -Wszystkie miejsca sprzedane

2 180,00 zł
Brutto

Pielgrzymka do Medjugorie

Ilość
Obecnie brak na stanie

Pielgrzymka do Medjugorie i Chorwacji oraz do miejsca urodzenia Św. Marcina z Tours  

1 dzień - wyjazd z Bielska B o godz. 5.30 z Radziechów o godz. 6.00 przejazd całodzienny przez Słowację, Węgry, Chorwację. Przyjazd do Maria Bistrica, największego i najważniejszego sanktuarium Maryjnego w Chorwacji, Matki Bożej Śnieżnej. To miejsce pielgrzymek Chorwatów już od czterech wieków,  Msza św. Przejazd do hotelu Vincentinum Novigrad na Dobri, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień - śniadanie, przejazd przez Chorwację na terytorium Bośni i Hercegowiny do Medjugorie, miejsca objawień Matki Bożej, zakwaterowanie w hotelu Marconi ****  (3 noclegi), czas wolny, obiadokolacja, Msza św. Hotel położony 450 m od kościoła św. Jakuba. 

3 dzień - śniadanie, godz.11.00 ogólna  Msza św. w języku polskim. Następnie wejście na Górę objawień Podbrdo i wspólny różaniec.  Przejazd do Tihaljiny, która słynie z przepięknej figury Matki Bożej. Powrót do Medjugorie, obiadokolacja, nabożeństwo w Medjugorie, nocleg.

4 dzień - poranne wyjście na Drogę Krzyżową na Górę Kriżevac, powrót do hotelu śniadanie, czas wolny. Przejazd nad wodospady Kravica na rzece Trebiżat ( bilet 5 Euro) możliwość kąpieli. Powrót do hotelu, obiadokolacja, Msza św. i nabożeństwo w Medjugorie, nocleg.

5 dzień - Msza św., śniadanie, przejazd do Mostaru, zwiedzanie miasta z miejscowym przewodnikiem ok. 1 h; Spacer ul. Kujundżiluk -muzułmańska część miasta, most kamienny, czas wolny. Przejazd do Neum ok. godz. 14.00 zakwaterowanie w hotelu **** Grand Neum nad morzem, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień - Msza św., śniadanie, czas wolny a dla chętnych wycieczka fakultatywna.

Rejs gondolami po rzece Neretvie i Jeziorze Kutii. W gospodarstwie agroturystycznym impreza z grajkiem; potrawy regionalne, smażona ryba, smażona jagnięcina, wino i inne „smakołyki” Koszt ok. 28 Euro/os, grupa min. 40 os

Powrót do hotelu ok. godz. 16.00 odpoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg. 

7 dzień –, Msza św., śniadanie,  odpoczynek nad morzem a dla chętnych wycieczka fakultatywna do Dubrownika, zwanego Perłą Adriatyku wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem ok. 2 h; Brama Pile, Wielka Studnia Onofria, główna ulica Stradun, kościół Franciszkanów, Pałac Rektorów, Pałac Sponza, Katedra Wniebowstąpienia Najświętszej Maryi Panny, czas wolny( w czasie wolnym możliwość przejścia murami miejskimi ok. 1 h, bilet wstępu ok. 15 Euro

Koszt 25 Euro/os, grupa min. 40 os

Powrót do hotelu ok. godz. 16.00 odpoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień - śniadanie, godz. 9.00 wykwaterowanie z hotelu, postój na Makarskiej Riwierze w miejscowości Vepric w chorwackim sanktuarium Matki Bożej z Lourdes, Msza św. Przejazd do Trogiru, który położony jest na wyspie oddzielonej z każdej strony morzem, a połączony jest ze stałym lądem za pomocą kamiennego mostu.  Zwiedzanie z przewodnikiem ok. 1, 5 h, Stare miasto wraz z twierdzą warowną Kamerlengo, Katedra św. Wawrzyńca, czas wolny. 

Przejazd do hotelu Vincentinum Novigrad na Dobri,  obiadokolacja, nocleg.

           

9 dzień – śniadanie, przejazd przez Chorwację, Węgry do Szombathely miejsca urodzenia św. Marcin z Tours, spacer po mieście, ruiny świątyni egipskiej matki Izydy, Pałac Biskupi, Katedra, Rynek, kościół św. Marcina, Msza św. Dalsza droga powrotna przez Węgry, Słowację. Przyjazd do Radziechów  w godzinach wieczornych.

 Cena wyjazdu; 320 Euro + 650 zł + 20 zł na TFG i TFP

Cena wyjazdu:  320 Euro + 650 zł  +20 zł na TFG i TFP

Uwaga!

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego oraz Turystycznego Funduszu Pomocowego każdy klient zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 20 zł/os. 

Składka nie jest przychodem biura.

Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 150 Euro lub jej równowartość 

W cenie pielgrzymki:

- przejazd autokarem + opłaty i parkingi

- 8 noclegów pok. 2, 3 os. (gwarantowane miejsce w pokoju 1 osobowym dodatkowo płatne)

- 8 śniadań – bufet

- 8 obiadokolacji (5 serwowane, 3 bufet)

- opłata klimatyczna za 8 dni

- przewodnik po Mostarze 1h, Trogirze 1, 5h 

- zestaw słuchawkowy dla każdego uczestnika -System Tour Guide 

- ubezpieczenie KL + NNW (ubezpieczenie obejmuje tylko nagle zachorowanie nie obejmuje chorób przewlekłych). Przypadki chorób przewlekłych radzimy ubezpieczyć dodatkowo.

Cena nie obejmuje;

- wycieczek fakultatywnych

- biletów wstępu

Uwaga! Porady medyczne klient pokrywa we własnym zakresie, pobiera za nie fakturę i po powrocie do kraju ubiega się o zwrot pieniędzy od ubezpieczyciela.

 

Opis

Długość pobytu
9-12 dni
Wyżywienie
2 posiłki
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.