• Obecnie brak na stanie
Włochy 24.06 - 02.07.2023  - wszystkie miejsca sprzedane
search
  • Włochy 24.06 - 02.07.2023  - wszystkie miejsca sprzedane

Włochy 24.06 - 02.07.2023 - wszystkie miejsca sprzedane

2 400,00 zł
Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

1 dzień - wyjazd z Milówki o godz. 5.00 przejazd przez, Słowację, Austrię do Włoch. Przyjazd do Padwy, obiadokolacja, nocleg w hotelu.

2 dzień – śniadanie, Padwa – Piazza Prato Della Valle, Bazylika św. Antoniego z grobem Świętego i Kaplicą Relikwii, Msza Św. Przejazd do Loreto- Sanktuarium, miejsce kultu Maryjnego, Bazylika Loretańska, obiadokolacja, nocleg w hotelu. 

3 dzień – Msza św. śniadanie, Loreto- Cmentarz Żołnierzy Polskich, przejazd do Manopello nawiedzenie Sanktuarium z Cudownym Obliczem Jezusa Chrystusa. Następnie Monte Casino- Klasztor Ojców Benedyktynów oraz Cmentarz Żołnierzy Polskich. Przejazd do Rzymu, obiadokolacja, nocleg w hotelu x 3 noclegi.

4 dzień – śniadanie, Rzym całodzienne zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym m. in.; Bazylika Św. Pawła za Murami, Katakumby Św. Kaliksta, Bazylika św. Jana na Lateranie, Koloseum- zew., Forum Romanum- zew.,  Pomnik Wiktora Emanuela, Bazylika Santa Maria Maggiore, W czasie zwiedzania przewidziane 2 przerwy na kawę i posiłek. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg 

5 dzień – wczesne śniadanie, przejazd do Watykanu na Audiencję Generalną. Po audiencji dalsze zwiedzanie Rzymu z przewodnikiem lokalnym; Plac i Bazylika Św. Piotra Zamek Św. Anioła-zew. Schody Hiszpańskie z placem, Fontanna di Trevi, Panteon, Plac Navona. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 6 dzień – śniadanie, przejazd do Cascia, Sanktuarium oraz grób św. Rity patronki od spraw  trudnych i niemożliwych. Następnie       Rivotorto – miejsce związane ze Św. Franciszkiem. Przyjazd do Asyżu, obiadokolacja, nocleg w hotelu.

7 dzień – śniadanie, Asyż, Bazylika Matki Bożej Anielskiej, Porcjunkula, Msza Św. zwiedzanie miasteczka, Bazylika św. Franciszka oraz kościół św. Klary. Przejazd w okolice Padwy, obiadokolacja, nocleg w hotelu x 2.

8 dzień – śniadanie, przejazd do Chioggii przepłynięcie stateczkiem do Wenecji- ok. 2 godz. zwiedzanie miasta z przewodnikiem, czas wolny. Powrót statkiem do Chioggii, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

9 dzień- śniadanie, przejazd do Camporosso, wyjazd kolejką gondolową na szczyt góry Monte Santo di Lussari. Na szczycie o wysokości 1770 m.n.p.m znajduje się ponad 600 letnie Sanktuarium z cudowną figurką Matki Bożej z dzieciątkiem, Msza św., czas wolny na modlitwę, zjazd kolejką. Przejazd przez Austrię, Słowację, przyjazd do Milówki w godzinach wieczornych.

                                   Cena; 350 Euro + 800 zł 

Cena obejmuje;                                         

- przejazd autokarem ( klimatyzacja, barek, WC )

- 8 noclegów w hotelu **/***pok. 2,3 os z łazienką i Dom pielgrzyma

- 8 śniadań – kontynentalne wzmocnione

- 8 obiadokolacji / napoje płatne dodatkowo/

- opieka pilota na całej trasie

- System Tour Guide

- ubezpieczenie NNW + KL( ubezpieczenie obejmuje tylko nagle zachorowanie  nie obejmuje chorób przewlekłych ) 

- taksa klimatyczna 

Uwaga

Cena nie obejmuje; biletu wstępu do katakumb, dodatkowych przewodników

( Padwa, Loreto, Manopello, Rzym, Asyż, Wenecja) statek do Wenecji, bilet na kolejkę gondolową, opłaty wjazdowe łączny koszt 140 Euro, płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet.

Opis

Długość pobytu
9-12 dni
Wyżywienie
2 posiłki
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.