• Obecnie brak na stanie
Pielgrzymka po Włoszech
search
  • Pielgrzymka po Włoszech

Pielgrzymka po Włoszech

0,00 zł
Brutto

Pielgrzymka po Włoszech

Ilość
Obecnie brak na stanie

Włochy - Maria Worth - Monte Lussari – Werona - Madonna Della Corona – Oropa –Tyryn – Mediolan- Padwa

1 dzień

- wyjazd z Bielska B o godz. 6.00 przejazd do Maria Worth – austriackiego Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej nad Jeziorem Worthersee, czas wolny na modlitwę. Następnie Pyramidenkogel 100 metrowa wieża, która jest najwyższą wieża widokową na świecie wykonaną z drewna -wyjazd windą. Przejazd do Tarvisio, obiadokolacja, nocleg w hotelu.

2 dzień

 - śniadanie, przejazd do Camporosso wyjazd kolejką gondolową na szczyt góry Monte Santo di Lussari, bilet ok. 15 Euro. Na szczycie o wysokości 1770 m.n.p.m znajduje się ponad 600 letnie Sanktuarium z cudowną figurką Matki Bożej z dzieciątkiem, Msza św., czas wolny na modlitwę. Zjazd kolejką i przejazd do Werony, zwiedzanie miasta ok. 2 godz. z przewodnikiem, spacer najsłynniejszą ulicą miasta Via Mazzini, rzymski amfiteatr ( trzeci pod względem wielkości zachowany we Włoszech, dawniej mógł pomieścić ok. 30 000 osób), Plac Della Erbe, dom Julii, bazylika św. Zenona, kościół św. Anastazji. Przejazd do hotelu koło Werony, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień

–śniadanie, przejazd do Spiazzi następnie przejazd busem ok. 4 Euro w dwie strony lub spacer do Sanktuarium Madonna Della Corona na górze Monte Baldo. Sanktuarium spektakularnie położone nad doliną Adygi przyklejone do skał na wysokości 700 m.n.p.m., którego początki sięgają XIII w. Obecnie jest to ważne miejsce pielgrzymkowe, w 1988 r. odwiedził to miejsce papież św. Jana Pawła II, msza św. Przejazd do Turynu Katedra Metropolitalna Św. Jana Chrzciciela to właśnie w jej wnętrzach przechowywana jest szata, która według wielu świadectw miała chronić ciało Jezusa Chrystusa po złożeniu do grobu – Całun Turyński, zwiedzanie z przewodnikiem. Obiadokolacja, nocleg w hotelu  w Turynie

4 dzień

- śniadanie, Przejazd do Mediolanu, zwiedzanie z przewodnikiem; Plac Katedralny Piazza del Duomo,   katedra Duomo bilet 7 Euro, Galeria Vittorio Emanuele II, jedna z najpiękniejszych galerii handlowych świata,  plac Piazza Della Scala oraz słynna opera La Scala, Zamek Sforzów- dziedziniec, Park Sempione - łuk triumfalny Arco Della Pace, czyli Łuk Pokoju. Przejazd do hotelu koło Werony, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień

– śniadanie, w drodze powrotnej wizyta w Padwie, Bazylika św. Antoniego, Msza św. Krótkie  zwiedzanie miasta. Całodzienny przejazd do Polski przez Włochy, Austrię, Słowację. Przyjazd do Bielska B  w późnych godzinach nocnych.

Cena  do ustalenia 10 zł na TFP + 10 zł na T.F.G 

Cena obejmuje;

przejazd autokarem + parkingi i opłaty za autostradę

4 noclegi w hotelu***

4 śniadania kontynentalne wzmocnione

4 obiadokolacje

opieka pilota na całej trasie

system tour guide

ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie obejmuje; opłaty wjazdowe do Werony, Turynu i Mediolanu, biletów wstępu wg. programu, przewodnicy 50 Euro płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet.

Opis

Długość pobytu
4-6 dni
Wyżywienie
2 posiłki
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.